Temiz internet

Turkcell Platinum Yeni Abone 12 Ay 5 GB Bedava İnternet Paketi

24.02.2019
Turkcell Platinum Yeni Abone 12 Ay 5 GB Bedava İnternet Paketi

2019 Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası, yeni müşterilere 12 ay boyunca her ay 5 gb bedava internet hediyesi. 2019 Turkcell bedava internet kampanyaları arasında en fazla gb veren kampanyalardan biri oldu.

Yeni Platinum aboneleri 1 yıl boyunca her ay ek internet paketi kampanyası ile 5 GB hediye kazanıyor. Kampanya ile, Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketleri ile son 90 gün içinde numarasını taşıyıp ya da yeni hat alarak Turkcell’e gelen ve faturasız hattan, faturalı hatta geçiş yapan abonelere 12 ay boyunca her ay geçerli 5 GB hediye internet hakkı tanımlanır. Bu sayede toplamda 60 gb internete ücretsiz sahip olursunuz.

Turkcell Yıllık Bedava internet Kampanyası

Kimler faydalanabilir ? 
Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketleri‘ne gelen yeni Turkcell’liler ve Faturasız hattan geçiş yapan aboneler yararlanabilirler.

İnternet hediyesi 18 Ocak 2019 tarihinden itibaren numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell’e gelen ya da faturasız hattan, faturalı hatta geçiş yapan müşterilere hediye internet otomatik olarak tanımlanmaktadır.

18 Ocak’tan önce gelen müşteriler 90 gün kuralına uydukları taktirde çağrı merkezi üzerinden başvurarak 12 ay boyunca geçerli 5GB hediyeye hak kazanacaklardır.

Turkcell Platinum Yeni Abone 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

  • Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketlere yeni gelen aboneler faydalanabilir.
  • Belirtlen paketlere gelen aboneler kampanyadan otomatik olarak faydalanabilecekler.
  • Kampanya kapsamında verilen hediye internet faydası yurt içinde geçerlidir ve ticari amaç ile kullanılamaz.
  • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Kampanyadan faydalanacak abone sayısı ile alakalı herhangi bir sıralama yoktur.
  • Kampanyayı iptal etmek isterseniz; IPTAL PLATINUM5GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, ya da borç nedeniyle hattın kısıtlanıp kapanması, kendi isteğinizle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam edecek mi ?

Numara değişikliğinde ve fatura dönem değişikliğinde kampanya devam eder, fakat belirtilen diğer durumlarda kampanya devam etmeyecektir.

Hattınıza tanımlı bütün internet paketleri bittiğinde Ücretlendirme periyodu 1 KB’dır. Yapacağınız kullanımlar ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.