Temiz internet

Turkcell Faturalı Fırtına 4 GB Paketi – 5 GB Bedava internet

19.02.2019
Turkcell Faturalı Fırtına 4 GB Paketi – 5 GB Bedava internet

Turkcell’den faturalı aboneler için yep yeni Fırtına 4 GB Tarifesi. Trabzon ve Trabzonspor’a gönül vermiş olan taraftarlara özel avantajlı paketler 61CELL Faturalı paketlerde sizi bekliyor. Üstelik sadece size özel servis özellikleri de hediye.

Paket İçeriği;

4 GB İnternet + Her Yöne 750 DK + 61CELL’liler ile Ücretsiz konuşma + 1000 SMS + Dijital Servisler yer almaktadır.

Paket Fiyatı; Pakete aylık abonelik yapanlar, her ay 84 TL, yıllık abonelik yani taahhüt verenler ise tarifeyi 51 TL karşılığında satın alabilirler.

Ücretsiz içerikler

  • Fırtına Goller Cepte Kampanyası: Fırtına tarifelerine geçiş yaptığınızda, ücretsiz GollerCepte Premium Paket üyeliği hattınıza otomatik olarak yüklenir.
  • Fırtına BiP Kampanyası 1 GB Hediye: Fırtına tarifelerine geçiş yapıp, uygulama marketlerinden (App Store ve Google Play) BiP mobil uygulamasını yüklerseniz iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB Paketlerindeki aboneler için BiP kullanırken geçerli aylık 1 GB, Fırtına 16 GB Platinum tarifelerindeki müşteriler için BiP kullanımlarında geçerli aylık 5 GB hediye edilir.
  • Fırtına TV+ Kampanyası 5 GB Bedava internet: Fırtına tarifelerindeki faturalı 61Cell’lilerin, tarifede oldukları sürece Turkcell TV+ ile yüzlerce ücretsiz film, spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları cep telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda. Üstelik keyifle izleyin diye 5 GB interneti hediye.

Pakete geçiş işlemlerini Turkcell Cep Merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.