Temiz internet

Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava internet 2019

19.02.2019
Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava internet 2019

Turkcell 8 Mart 2019 Dünya Kadınlar Günü Bedava internet kampanyası ile hediyenizi alın. Turkcell bedava internet paketi sayesinde 8 Mart Dünya Kadınlar günü kampanyasına katılarak ücretsiz internet alın. 2019 yılında Turkcell kampanyalarına devam ediyor, bu sayede abonelerinin daha güzel ve mutlu zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Turkcell 8 Mart bedava internet kampanyası kadınlara özel bir kampanya olarak bilinse de, kampanyadan hemen hemen herkes faydalanabilir.

Kampanyadan faydalanacak olan abonelerin telefon numaralarının bir Kadın üzerine kayıtlı olması gerekir. Turkcell bedava internet paketleri kategorimizde sürekli güncel kampanyalar paylaşılmakta. Bizlerde 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyoruz. Turkcell bedava internet paketinin nasıl yapılacağını bu yazımızda bütün kadınlara anlatıyoruz. Tabi ki kampanya gsm operatörünüz tarafından yapılıyor.

Turkcell 8 Mart Kadınlar Günü 2019 Bedava internet Paketi


Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel bedava internet paketini almak için Turkcell numaranızın bir kadın kullanıcı üzerine kayıtlı olması gerekir, eğer Turkcell üyesi bir erkek ise ve hattı kadın üzerine kayıtlıysa o kullanıcıda bedava internet kampanyasından ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. Turkcell 8 mart hediyesi için Hesabım Uygulaması ve BiP uygulaması üzerinden güncel kampanyaları takip edin. Eğer kampanya gün içerisinde görünmez ise, bazı durumlarda hediyeler otomatik olarak müşterilerin hattına tanımlanmaktadır, hattınıza gelecek olan onay mesajı ile hediyenizi kullanabilirsiniz.

Otomatik tanımlanan kampanyalarda sizlerin bir işlem yapmasına gerek kalmaz. Eğer kampanya kapsamında herhangi bir hediye hattınıza yüklenmedi ise güncel kampanya bilgileri bu başlık altında yine sizlerle paylaşılacaktır.

Turkcell Kadınlar Günü Hediyesi

Kadınlar günü hediyelerinden faydalanarak bedava internete sahip olmak işte bu kadar kolay. 8 Mart hediyesi Turkcell resmi internet adresinden görüntülenebilir, ayrıca kampanya ile ilgili Turkcell değişiklik yapabilir, bu durumda 8 Mart 2019 tarihinde turkcell resmi sayfasını inceleyip bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kampanyalarını öğrenebilirsiniz. Hattınıza yüklenecek olan hediyenizi kontrol etmek için Hesabım uygulamasından inceleme yapabilirsiniz.

Kampanya ile alakalı yapılacak değişiklikler ile alakalı hediye internet paketi.com sorumluluk kabul etmez. Zira kampanya Gsm operatörü tarafından yapıldığı için, değişiklikler de operatör fürması tarafından gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.