Temiz internet

TEB Yeni Yılda 75 TL Bonus Para Puan Hediye

31.12.2018
TEB Yeni Yılda 75 TL Bonus Para Puan Hediye

Türkiye Ekonomi Bankasından yepyeni bir kampanya. Bonus’a üye olan işyerlerinden tek seferde yapacağınız market, akaryakıt, giyim ya da kozmetik sektörlerinde 125 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL, üçüncü harcamaya 20 TL, altıncı harcamaya ise 45 TL, toplam 75 TL bonus para kazanın. Yeni yıl alışverişini Teb kartın ile anlaşmalı işyerlerinde yap 75 TL para puanı hemen kazan.

Kampanya Teb müşterileri için geçerlidir.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce CEPTETEB Mobil Uygulamasında yer alan “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılım yapmalısınız. Kampanya dahilinde kazanılan bonus para 3-14 Ocak 2019 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kampanyaya sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahil. Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak olan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil olur.

Bu kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirdiği taktirde maksimum 75 TL Bonus kazanabilir.

Kampanya detayları; burada

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.