Temiz internet

İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz Dizisinden Ayrılmıyor!

06.01.2019
İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz Dizisinden Ayrılmıyor!

İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz Dizisine Devam Ediyor

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’i oynayan İrem Helvacıoğlu, yılbaşı akşamı yayınlanan O Ses Türkiye’nin özel bölümü çekimlerine katılmış, ancak yılbaşı programında o bölümü yayınlanmadı.

Dizinin yönetmeni Osman Sınav, konuyla ilgili şu açıklamayı duyurmuştu:

“Sosyal medya üzerinden  yaptığı açıklamada yapımcısından üçüncü şahıs gibi bahseden Helvacıoğlu, ‘O Ses Türkiye’ye bize danışmadan başvurmuştur. Menajeri prodüksiyon ekibini arayıp dizinin şarkılarından birini söylemek için izin istedi. Bende şarkıdan önce kanala sorun bakalım izin veriyorlar mı sahneye çıkmanıza diye belirtim. Kanalın izin vermediği bildirilmesine rağmen çekimlere katıldı, şarkıyı seslendirince aramızdaki bulunan sözleşme gereğince kendisine ve TV8 kanalına ihtarname yolladık.”

 

Yaşanan olaylardan sonra İrem Helvacıoğlu’nun dizide kalmaya devam edip etmeyeceği merak konusu oldu!

Merakla beklenen bu durumu  Hürriyet gazetesindeki köşesinde yer aldı.

Semercioğlu, belirtiğine göre Osman Sınav’ın oyuncusunun, hikayenin sihri bozulmasın diye ekrana çıkıp şarkı söylemesini istememesinin normal bir durum olduğunun altını çizerek, herkesin merak ettiği o soruyu da soruyor.

“İrem diziden gidecek mi?” sorusunun yanıtlayan Osman Sınav, meseleye noktayı da koymuş oluyor:

“Hayır, o diziden yüzlerce insan ekmek yiyor, böyle bir yanlış hareket nedeniyle herkesin ekmeğiyle oynayamam.”diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.