Temiz internet

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Yöntemleri

22.11.2018
Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Yöntemleri

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm

Erken boşalma çiftlerin korkulu rüyasıdır.Erken boşalma çiftlerin cinsel yaşamında sorun olmaktadır. Gelin hep birlikte bu yazımıza bakalım. Erken boşalmaya iyi gelen bitkisel çözümler ile erken boşalma sorununuzdan kurtulmak mümkün mü?

 

Bamya
Bamya  erken boşalma sorunu için kullanılan bitkisel çözümdür.10_15 gram tozunu bir su bardağı ılık süte ekleyerek  2-3 tatlı kaşığı şeker ilave ederek bu karışımı 1 ay  devam etmek erken boşalma sorununuza şaşırtıcı ve hızlı bir şekilde geçirir.

Çakşır Otu
1 litre kaynar suya 2 yemek kaşığı kadar koyun demlemeye bırakın. Demlenen çayı gün içerisinde tüketin.İsterseniz içerisine bal ve limon eklenebilir.

Kuşkonmaz kökü
Erken boşalmamak için etkili bitki kuşkonmaz köküdür. 25 gram kuşkonmaz kökünü alıp 1 su bardağı sütün içine bırakıp kaynatın. Daha sonra sütü süzüp içiniz.

Havlıcan
Havlıcan bitkisi kök şeklinde ya da toz halde aktarlarda bulunur. Bal ile macun yapıp yenilebilir veya köklerini kaynatarak çayını içebilirsiniz. Erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli bir bitkidir.

Zencefil
Zencefil vücut ısısını artırır ve kan dolaşımını rahatlamasını sağlar. Zencefil penise giden kan akışını artmasını sağlayarak daha geç ereksiyon olunmasına ve geç boşalmayı neden olur.

Karanfil
Karanfil genel olarak hem strese hem de erken boşalma sorununa faydası olan bir bitkisel çözümdür. Kök ve odunsu yapısından dolayı bitki olması dolayısıyla kaynatılarak içmeniz gerekir.

Besbase
Tek başına veya karanfil tomurcukları ile beraber macun şekline getirilerek yaklaşık olarak 10-15 gram kadar yutarak erken boşalma tedavisi için fayda sağlar.

Yaban sümbülü
4-6 adet yaban sümbülü yaprağını 2 dk boyunca kaynatın ve içiniz. Vücudunuz sinirsel olarak rahatlamasını saglar ve erken boşalma probleminizin önüne geçer.

Turp tohumu
150-200 gram balı ve bunun yanında 100 gram turp tohumuyla karıştırıp macun haline getirilelim. Sabah ve akşam birer kahve kaşığı yemek, cinsel açıdan performansınızı etkiler.Ayrıca daha uzun süre cinsel ilişkiye girip erken boşalma ortadan kaldırır.

Melisa
Melisa ve sar kantaron çiçeklerinin çayları erken boşalmayı önleyici etki yaratır. Bu çiçeklerin çayları hem vücudunuzda rahatlatıcı bir etki yaratacak hem de cinsel performans açısından daha başarılı süreçler geçirmenize yardımcı olacaktır.

Çörek otu
Çörek otu veya çöreotu yağı erken boşalma tedavisini destekleyen önemli bitkilerdendir. Soğuk sıkım çörek otu yağı kullanımı derhal etki gösterir.

Havuç
1 havucu doğrayın ve içerisine haşlanmış 1 adet yumurtanın yarısını ve 1-2 kaşık bal ekleyin. 3 ay içinde erken boşalma sorunu yavaş yavaş  azaldığında bu kürün tüketimini azaltınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.