Temiz internet

Çukur Dizisinin Yeni Oyuncusu Ferhat kimdir?

22.01.2019
Çukur Dizisinin Yeni Oyuncusu Ferhat kimdir?

Çukur’un Yeni Oyuncusu Ferhat

Dün akşam yayınlanan Çukur dizisiniz 2. sezon 16. bölümünde yeni bir  sürpriz vardı.

Çukur dizisinin kadrosuna genç oyuncu Ahmet Şenkaya katıldı.Mahalledekilere karşı sitemini belirten ve Meke ve Celasu ile olan sahnesi ile izleyicilerin dikkati çekti.Cumali tarafından azarlanıp kalbi kırılan Ferhat bu durum karşısında ne yapacak?

Çukur dizisinin 2.sezon 16 bölümü ile nefesleri kesti. Uzun bir aradan sonra izleyiciler Çukur’un yeni bölümü için ekran başından ayrılmadı.

Daha önce Bir Dilek Tut ve Dijital Esaret gibi sinema filmlerinde aldığı rollerle sanat camiasında adını duyuran genç oyuncu Ahmet Şenkaya, Çukur’a dizisinin Ferhat karakteriyle yeni oyuncu kadrosuna katıldı.

ÇUKUR DİZİSİNİN FERHAT’I AHMET ŞENKAYA KİMDİR?

Ahmet Şenkaya 1993’te İzmir Çamdibi’nde dünyaya gelen genç oyuncu balkan göçmeni bir ailenin büyük oğludur.Henüz orta okul yıllarında tiyatro ile tanışma fırsatını bulan Ahmet Şenkaya, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitimlere başlamıştır.Oyunculuk eğitimini Beykent Üniversitesinde alan Ahmet Şenkaya profesyonel hayatına reklam filmleri ile başlamıştır. İlk film deneyimi Posta Kutusu filmi olan oyuncu ardından Vatanım Sensin’de rol aldı. Ahmet Şennkaya, aynı zamanda Bir Dilek Tut filminde de öğretmen rolünü canlandırmıştır. En son Dijıtal Esaret filmine konuk oyuncu olan Ahmet Şenkaya şimdilerde Çukur’da Ferhat rolünü canlandıracaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.