Temiz internet

Avlu’da Büyük Şok! Azra’nın İşlediği Cinayet Ortaya Çıktı

02.11.2018
Avlu’da Büyük Şok! Azra’nın İşlediği Cinayet Ortaya Çıktı

Avlu’da büyük şok! Azra’nın sırrı ortaya çıktı, izleyiciler isyan etti!

Zerrin, Azra’nın bir günlüğüne iş aramak için izinli olarak cezaevinden çıktığı gün, Nihal müdürün dosyasını açtı.Bulduğu CD’deki fotoğrafları büyüten Zerrin, cezaevinden şartlı tahliye olarak çıkan Çiğdem isimli mahkumu buldu.O gün neler olduğunu ısrarla sordu. Çiğdem, Nihal’i bıçaklayanın Azra olduğunu ve korktuğu için daha önce konuşmadığını  söyledi.Zerrin, Çiğdem’i cezaevine getirdi ve Deniz ile odasında yüz yüze getirdi.Eğer Nihal müdürün öldürülmesi olayıyla suçlanmasa cezaevin den çıkacaktı Deniz bu olaylar olmayacaktı.Ancak bu olayla birlikte tutukluğu devam etmiş, icerdeyken de kızını Alp ve Kudret’ten koruyamamıştı.

İşte Zerrin, bu durumun üstüne giderek Çiğdem’den gördüğü her şeyi anlatmasını istedi.

Çiğdem, o isyanda Nihal müdürü öldüren kişinin Azra olduğunu gördüğünü söyledi.Bunu duyan Deniz donup kaldı. Fakat izleyici daha çok şaşırdı.Azra ve Deniz’in bundan sonraki ilişkileri nasıl sürecek?

Muhtemelen Deniz, kızının ölümünün sebebini de Azra’ya yıkacak. Suçlandığı için çıkamadığı cezaevinden kızını koruyamayan bir anne olarak, yaşadığı açıların sebebini Azra’ya yükleyecek.Sosyal medyada büyük ses getiren yeni bölümde heyecan doruğa çıktı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.