Temiz internet

2019 Yılbaşı Televizyon Programları Yılbaşında Hangi Kanalda Kimler Var?

2019 Yılbaşı Televizyon Programları Yılbaşında Hangi Kanalda Kimler Var?

Yılbaşında Kanal D, Star TV, TRT1, Show TV, Fox TV, ATV, TV8’de Hangi Programlar Var?

31 Aralık Pazartesi günü ekranlarda hangi programlar var ?

Yılbaşı ekranında kanallar planlarını yaptı ve hangi kanalda hangi programlar var belli oldu.

Hangi ünlü ismin yılbaşında hangi kanal da sahne alacağı belli oldu.

 

 

 

 

 

 

 

KANAL D Ekranında  2019 Yılbaşı Programı

Kanal D ekranları yılbaşında Çocuklar Duymasın dizisi yılbaşı özel bölümü 31 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak. Çocuklar Duymasın’a şarkılarıyla Suzan Kardeş, Ankaralı Coşkun ve Sinan Yılmaz yılbaşın gecesine renk katacak.

STAR TV Ekranında  2019 Yılbaşı Programı

Sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı, müzik ve eğlence festivalinin “Star Yılbaşı Konseri”nde ünlü isimler sahnede yer alıyor.Bu büyük şölende Emel Sayın, Zerrin Özer, Zara, Rubato & Ziynet Mehmet Erdem, Cengiz Kurtoğlu, Rober Hatemo, Fettah Can, Ebru Yaşar,  Sali, Demet Akalın, Çağatay Akman, Safiye Soyman, Elif Kaya, Merve Özbey, Berkay Şahin, ve birbirinden ünlü dev isimler yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

TRT 1 Ekranında  2019 Yılbaşı Programı

TRT1’deki ‘Aileler Yarışıyor’da programlarında iki ekran ailesi karşı karşıya: ‘Elimi Bırakma’dan Ebru Aykaç, Emre Bey, Alina Boz, Alp Navruz, ve ‘Kalk Gidelim’den Ayça Varlıer, Alper Saylık. Şarkılar Alişan, Mehtap Bayri, Erkan Sever,  ve Merve Özbey’den. Ödüller ise Mehmetçik Vakfı’na gönderilecek.

SHOW TV Ekranında 2019 Yılbaşı Programı

Show TV ekranlarında size sevilen program Çocuktan Al Haberi olacak. Programda ise Yılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi dev  isimlerinin yer alıyor. 2019 yılbaşı özel bölümünde miniklerle yarışacak ünlüler ise Aleyna Tilki, Kibariye ve Furkan Palalı yarışacak.

FOX TV Ekranında  2019 Yılbaşı Programı

Ünlü çiftlerin katılacağı ‘Yaparsın Aşkım’,  İlker Ayrık’ın sunumuyla Fox’ta. Yılbaşı özel yarışmasına :Berkay-Özlem Ada Şahin,  Demet Akalın-Okan Kurt,  Suat-Ahu Sungur çiftleri yarışıyor.

TV8 Ekranında  2019 Yılbaşı Programı

TV8’de sevilen yarışma O Ses Türkiye yılbaşı özel programı yer alıyor. O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümüne; Doğu Demirkol, İrem Helvacıoğlu, Tarık Ünlüoğlu, Demet Özdemir, Can Yaman, Bensu Soral, Aslıhan Gürbüz, Hazer Amani, Enis Arıkan, Aydemir Akbaş, Kerem Alışık Caner Cindoruk, Beren Gökyıldız, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Hazer Amani, Enis Arıkan, Aydemir Akbaş, Kerem Alışık ve Ezgi Eyüboğlu sahneye çıkacak. Ünlü isimler performanslarını sergileyecekler.2019 O SES Yılbaşı özel programının birincisi kim oluyor?

ATV Ekranında 2019 Yılbaşı Programı

2019 yılbaşında ATV’de ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına dünya şampiyonu kadın sporcularımız katılacak. Yarışmacılar ödülünü Çocuk Esirgeme Kurumu’na gönderecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.